KONEC KONEC KONEC KONEC KONEC KONEC KONEC KONEC KONEC KONEC

Rosalie Lillian Hale

22. prosince 2008 v 11:52 | Bella♥ |  postavy
ROSALIE HALE
Stav: upír
Datum narození: v roce 1915
Datum přeměny na upíra: roku 1933 - bylo jí 18.
Původně pochází z: Rochestr, New York
Barva vlasů: zlatá
Barva očí: upíří zlatá/černá
Výška: 175 cm
↓↓↓

Fyzický popis: připomínající sochu, vypadá jako modelka, vlnité vlasy do půli zad.
Charakteristický rys: houževnatost
Povolání: v současné době "na univerzitě"
Rodinní příslušníci: Provdaná za Emmetta
Přezdívky: Rosy nebo Rose
Příčina přeměny: Carlisle Cullen
Koníčky: mechanické - vrtání se v autech
Auto: červený kabriolet BMW M3

Osobní historie: Psal se rok 1933. Rosalie měla všechno. Krásnou tvář, bohaté rodiče, a protože byla také náležitě marnivá, čekala na svého prince z pohádky, který se všechnu tu krásu náležitě postará. Ač si to nerada přiznávala, záviděla však svojí kamarádce obyčejný život, milujícího manžela a krásného chlapečka. Přes svého otce, bankovního úředníka, se jí začal dvořit jistý vysoce postavený muž - Royce King. Byl bohatý, měl rád společnost a tak jako Rose se s bohatstvím velice rád ukazoval na veřejnosti. Před svatbou měla Rosalie na dosah všechno o čem kdy snila.
Jednou večer, asi týden před svatbou, když se vracela z návštěvy u své přítelkyně, potkala opilého Royce a bandu jeho přátel. Royce z ní strhal šaty a ukazoval jako svou cennou trofej, šťastný konec se vytratil do neznáma a oni ji tam nechali ležet, polomrtvou na dubnovém sněhu.
Tak ji našle Carlisle, a jelikož nesnesl pohled na takto zmařený lidský život, přeměnil ji jako družku pro Edwarda. Avšak ti dva nikdy na sebe navzájem nereagovali jako na něco jiného než jako bratr a sestra.
V roce 1935 Rosalie objevila Emmetta napadeného medvědem a odnesla ho k Carlisleovi, aby ho zachránila. Veřejně se několikrát provdala za Emmetta, když se chystá předvádět a aby se byla zahrnuta pozorností. Rosaliina skutečná definice jejích znaků je její krása. Skoro jako Emmettova síla - oni jsou oba více tělesnější než intelektuální, což z nich dělá perfektní protějšky.
Byla to Rosalie, kdo řekl Edwardovi, že je Bella mrtvá a tím u něj spustila misi se zabít. Později se omluvila. Je také jediná z Cullenů, kdo nehlasoval pro laskavost, aby se Bella stala upírem a tvrdí, že to není volba, kterou dělá pro sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Parvaty Parvaty | Web | 12. ledna 2009 v 18:42 | Reagovat

tak tu jsem si narozdíl od Alice neoblíbila... přišla mi děsně protivná!

2 mauketka mauketka | Web | 2. února 2009 v 17:12 | Reagovat

Zezačátku jsem ji neměla ráda, ale teď si získává moje sympatie :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama